Álláslehetőség

A SZOVA Nonprofit Zrt. munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére: műszakvezető.

Feladatai:
  • a létesítmények (Tófürdő, Kalandváros, Műjégpálya) működéséhez
    szükséges feladatok ellátásának, zavartalan működésének biztosítása, 10 fő koordinálásával;
  • üzemeltetési szezonban gépészi feladatok ellátása;
  • kapcsolattartás a vendégekkel, személyzettel, bérlőkkel;
  • a létesítmények üzemeltetési és karbantartási feladatainak felügyelete, vezénylése.
Elvárások:
  • minimum középfokú, szakirányú műszaki végzettség elsősorban gépész ill. villamos szakterületen (technikus szakképesítés előny);
  • jó megjelenés, jó kommunikációs-, valamint szervezői- és vezetői képességek;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • a munkakörhöz kapcsolódó továbbképzések vállalása;
  • a hétvégi, ünnepnapi és a 8 órás munkarendtől eltérő munkavégzés vállalása szezon időszakban;
  • B” kategóriás jogosítvány
  • alapfokú idegen nyelv ismeret (angol/német)
  • a munkakörhöz kapcsolódó gyakorlat, szakmai tapasztalat előnyt jelent.