Álláslehetőség

A SZOVA Nonprofit Zrt. munkatársat keres az alábbi pozíciók betöltésére:

Bérleménykezelő:
Főbb feladatok: az önkormányzat, ill. társaságunk tulajdonában álló lakások kezelése. Az ingatlanok rendeltetésszerű használatának, folyamatos jó műszaki állapotának és értékének megőrzése, fenntartása érdekében szükséges hibaelhárítási, karbantartási és felújítási munkálatok megszervezése, árajánlatok bekérése. Munkálatok megrendelése, nyomon követése és ellenőrzése. Bérlőkkel való folyamatos kapcsolattartás, szerződéskötések, megállapodások kezelése, bérleményellenőrzések lefolytatása. Ügyfélszolgálati feladatok ellátása. Kapcsolattartás a társasházak közös képviseleteivel és a közüzemi szolgáltatókkal, közüzemi átírási feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások: középfokú végzettség, szociális érzékenység, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel). Műszaki beállítottság, építőipari tapasztalat előnyt jelent.

Ingatlankezelő munkatárs:
Főbb feladatok: az önkormányzat tulajdonában álló üzleti célú ingatlanok kezelése. A meglévő szerződések felülvizsgálata, karbantartása, az ingatlanok nyilvántartásának rendszerezése. A tulajdonos képviselete a bérlőkkel szemben. Tulajdonos önkormányzattal és a bérlőkkel való folyamatos kapcsolattartás. Bérlői kötelezettségek ellenőrzése, az üzemeltetéssel járó költségek, díjfizetési kötelezettségek pénzügyi teljesítésének előkészítése. Kapcsolattartás a társasházak közös képviseleteivel és a közüzemi szolgáltatókkal, kapcsolódó adminisztratív tevékenységek. Ingatlanok bemutatása a potenciális bérlők számára. Részvétel ingatlankezelési javaslatok elkészítésében.
Elvárások: min. középfokú végzettség; kiváló kommunikációs készség; igényes, önálló és feladatorientált munkavégzés; felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel). Releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent.

ℹ️ A részletekről érdeklődni, illetve jelentkezni lehet a hr@szova.hu e-mail címen.

Telepi segédmunkás:
Amit kínálunk: 1 műszakos munkarend, mozgóbér, cafetéria, 13. havi fizetés, 100%-ban bejelentett, biztos munkakörnyezet.

ℹ️ A részletekről érdeklődni, illetve jelentkezni lehet a +36 20/291-2223-as telefonszámon, vagy a hr@szova.hu e-mail címen.